,

Пакет за фарбање на коса

1,300.00ден

Facebook

Опис

Пакетот за фарбање е наменет за употреба во домашни услови.
👉 ПАКЕТОТ СОДРЖИ:
✅ Професионална боја
✅ Хидроген
✅ Ракавици
✅ Четка
✅ Наметка за заштита

👉 Начин на употреба: Бојата ја мешаме ние и ја добивате припремена. Потребно е само да го измешате хидрогенот и да ја нанесете на коренот од косата.
👉 Рок на употреба пред подготовка: 2 дена
👉 Нарачки преку сајт/порака или на тел: 070/600-183

* мешавината од бои дозирана во грамови, е наменета за клиентите во Hairstyling Studio Cut&Cut

Додатни информации

Боја за коса

пакет за фарбање

Тип на коса

Сите типови на коса

Пол

Женски

Тип на производ

Боја

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “Пакет за фарбање на коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *