,

Сет за совршен подарок

шифра: N/A

1,500ден1,800ден

Избриши
Facebook

Опис

Одберете совршен подарок за секоја пригода. Во моментов на располагање се 2 опции за совршено изненадување

UniqOne – спреј и маска за коса
Olaplex комплет – No.3 Третман (маска) за коса, No.4 Шампон за коса, No.5 Кондиционер за коса, No.6 Крема за коса
Orofluido – шампон и маска за коса

*количините се ограничени

Додатни информации

Бренд

Revlon

Намена

подарок

Пол

Женски

Пакување

Olaplex – сет од 4 производи, Orofluido – шампон и маска за коса, Orofluido Amazonia – шампон и маска за коса, UniqOne – спреј и маска за коса

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “Сет за совршен подарок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *