, ,

ELGON I-Care C56 Ruby Red

шифра: 0026

800.00ден

Крем кондиционер кој нуди 16 различни нијанси и рефлексија.

Facebook

Опис

ELGON I-CARE C56 – Ruby Red 200ml
Крем кондиционер кој нуди 16 различни нијанси и рефлексија со среден интензитет.
Се користи за прикривање на израстокот и освежување на постоечката боја на косата.
Нуди нега и виталност. Не ја осветлува или затемнува косата. Не покрива седа коса.

Додатни информации

Бренд

Elgon

Колекција

I-Care-Elgon

Тип на производ

Кондиционер, Боја

Намена

Обнова, Заштита на боја, Нега на коса, Фарбање коса

Тип на коса

Бланширана, Оштетена, Хемиски третирана/фарбана, Сите типови на коса

Пакување

200мл

Пол

Женски, Машки

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “ELGON I-Care C56 Ruby Red”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *