,

ELGON I-LIGHT 11 Cherry

шифра: 0009

750.00ден

Високо интензивна, чиста директна боја за коса со развиени пигменти.

Facebook

Опис

ELGON I-LIGHT 11 – Cherry 100ml
Високо интензивна, чиста директна боја за коса со развиени пигменти. Нуди 15 различни нијанси и една неутрална основа.
Хипер-концентрираната формула овозможува мошне интензивна рефлексија на природна и боена коса.
Може да се користи за добивање на одреден рефлекс, репигментација или како засилување на бојата за коса.

Додатни информации

Бренд

Elgon

Колекција

I-Light-Elgon

Тип на производ

Боја

Намена

Обнова, Нега на коса, Фарбање коса

Тип на коса

Бланширана, Хемиски третирана/фарбана, Сите типови на коса

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “ELGON I-LIGHT 11 Cherry”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *