, , , ,

Elgon Sublimia hair DD cream 10 in 1

шифра: 0038

800.00ден

Динамичен мултифункционален спреј кондиционер, кој не се плакне.

Facebook

Опис

ELGON SUBLIMIA HAIR DD CREAM 10 in 1 150ml
Динамичен мултифункционален спреј кондиционер, кој не се плакне,
за сите типови коса со 10 придобивки во еден производ. Косата ја прави
лесна за работа, има подмладувачко дејство, косата лесно се обликува,
штити од топлина, дава влага и сјај, штити од УВ зраци, ја омекнува косата,
помага за расчешлување, овозможува лесно обликување и спречува брзо
бледеење на бојата на косата. Идеален за употреба при користење на фен и пегла.
Не и дава тежина на косата.

Додатни информации

Бренд

Elgon

Колекција

Sublimia-Elgon

Тип на производ

Кондиционер, Маска, Серум, Спреј кондиционер

Намена

Заштита од сонце, Обнова, Хидратација, Заштита на боја, Лесно расчешлување, Нега на коса, Осетлив скалп, Привремено исправање

Тип на коса

Бланширана, Груба/оштра, Густа, Заплетлива, Кадрава, Нескротлива, Нормална, Оштетена, Права, Разлетана, Слаба/кревка, Сува/дехидрирана, Тенка, Хемиски третирана/фарбана, Плава-Руса Коса, Сите типови на коса

Пакување

150мл

Пол

Женски

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “Elgon Sublimia hair DD cream 10 in 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *