,

Elgon Sublimia hair DD shampoo 10 in 1

шифра: 0037

550.00ден

Динамичен мултифункционален шампон за сите типови коса.

Facebook

Опис

ELGON SUBLIMIA HAIR DD SHAMPOO 10 in 1 250ml
Динамичен мултифункционален шампон за сите типови коса
со 10 придобивки во еден производ. Косата ја прави лесна за работа,
има подмладувачко дејство, косата лесно се обликува, штити од топлина,
дава влага и сјај, штити од УВ зраци, ја омекнува косата, овозможува
лесно обликување и спречува брзо бледеење на бојата на косата.
Не содржи сулфати.

Додатни информации

Бренд

Elgon

Колекција

Sublimia-Elgon

Тип на производ

Шампон

Намена

Заштита од сонце, Обнова, Хидратација, Заштита на боја, Лесно расчешлување, Нега на коса

Тип на коса

Бланширана, Груба/оштра, Густа, Заплетлива, Кадрава, Нескротлива, Нормална, Оштетена, Права, Сува/дехидрирана, Тенка, Хемиски третирана/фарбана, Плава-Руса Коса, Сите типови на коса

Пакување

250мл

Пол

Женски

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “Elgon Sublimia hair DD shampoo 10 in 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *