,

FIBER

шифра: 631

1,100.00ден

FIBER® – Силно зацврстување со благ сјај.

Facebook

Опис

FIBER® – Силно зацврстување со благ сјај.
Смолест производ кој дава густина, текстура и ја прави побујна косата. Овозможува силно зацврстување, а косата останува еластична со мат финиш. Одличен за примена на кратка накај средно долга коса.
Употреба: За најдобри резултати, протријте мала количина рамномерно помеѓу дланките пред нанесување на косата. Распоредете рамномерно на на влажна или сува коса и стилизирајте по желба

art.br. 631

Додатни информации

Бренд

American Crew

Тип на производ

Восок

Намена

Стајлинг

Тип на коса

Сите типови на коса

Пакување

85мл

Пол

Машки

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “FIBER”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *