,

FUSION Shampoo

750.00ден

REPAIR ШАМПОН

Facebook

Опис

Деликатен шампон кој помага да се поправи оштетената коса, оставајки ја косата чиста и негувана.
Со EDDS, со микронизирани липиди и свилени амино-киселини.

Додатни информации

Бренд

Wella

Колекција

Wella Care

Тип на производ

Шампон

Намена

Хидратација, Длабинска Нега

Тип на коса

Кадрава, Нормална, Оштетена, Седа

Пакување

250мл

Пол

Женски

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “FUSION Shampoo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *