, ,

MIRACLE COLOR SILVER MAINTAIN

шифра: 2066

600.00ден

Facebook

Опис

Шампон за боена коса -Силвер кој го сузбива жолтилито на косата.

Наменет е за плави или руси коси.

Додатни информации

Бренд

Alter Ego

Колекција

MIRACLE COLOR

Тип на производ

Шампон

Намена

Заштита на боја

Тип на коса

Плава-Руса Коса

Пакување

300мл, 950мл

Пол

Женски

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “MIRACLE COLOR SILVER MAINTAIN”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *