Попуст
,

Orofluido Oil

шифра: 5588

1,500ден 1,200ден

Elixir Формула со свиленкаста текстура која брзо се впива, не ја отежнува косата и не остава трагови.

Facebook

Опис

Формула со свиленкаста текстура која брзо се впива, не ја отежнува косата и не остава трагови. Без разлика дали се нанесува на мокра или сува коса, резултатите се спектакуларни. Количината што ќе ја нанесете зависи од должината, типот и густината на косата. Ставете неколку капки на рацете и нанесете на косата.

 

Додатни информации

Тип на производ

Масло за коса, Серум

Бренд

Orofluido, Revlon

Колекција

Orofluido-Revlon

Намена

Обнова, Хидратација, Стајлинг

Тип на коса

Груба/оштра, Густа, Кадрава, Нормална, Оштетена, Сува/дехидрирана, Хемиски третирана/фарбана

Пакување

100мл, 50мл

Пол

Женски

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “Orofluido Oil”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *