Попуст
, ,

Perfect Hair Finishing Care

1,100ден 800ден

Спреј кондиционер

Facebook

Опис

Ефикасно ја поправа и подобрува структурата на оштетената коса. Додава супериорен волумен. Ја штити косата од топлина при сушењe.
Совршен за секојдневна употреба

Додатни информации

Бренд

Wella

Колекција

Wella-SP

Тип на производ

Кондиционер

Намена

Заштита од сонце, Волумен и тенка коса, Заштита од топлина

Тип на коса

Оштетена

Пакување

150мл

Пол

Женски, Машки

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “Perfect Hair Finishing Care”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *