, ,

ProFiber Re-Create Shampoo

шифра: 007

950.00ден

Нема на залиха

Facebook

Опис

Шампон за тенка и јако оштетена коса.

Додатни информации

Бренд

Loreal

Колекција

Pro Fiber-Loreal

Тип на производ

Шампон

Намена

Хидратација, Волумен и тенка коса, Длабинска Нега

Тип на коса

Бланширана, Оштетена, Хемиски третирана/фарбана

Пакување

250мл

Пол

Женски

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “ProFiber Re-Create Shampoo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *