, ,

ProFiber Restore Conditioner

шифра: 003

1,200.00ден

Нема на залиха

Facebook

Опис

Кондиционер  нормана и не оштетена и тенка коса.

Додатни информации

Бренд

Loreal

Колекција

PROFIBER

Тип на производ

Кондиционер

Намена

Хидратација, Волумен и тенка коса

Тип на коса

Нескротлива, Нормална, Слаба/кревка

Пакување

200мл

Пол

Женски

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “ProFiber Restore Conditioner”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *