Попуст
, ,

PURIFYING SHAMPOO

шифра: 2040

450ден1,000ден

Деликатен шампон за чистење на скалп со мрсен или сув првут

Избриши
Facebook

Опис

Деликатен шампон за чистење на скалп со мрсен или сув првут

Овај шампон за чистење со Octopirox и Protelan AG11, со антибакетериско  дејство и екстракти од цитрус со заштитно дејство чисти лесно но на специфичен начин, остранувајќи го сувиот и мрсниот првут подобрувајќи ја привремено нормалната способност за одбрана на скалпот, како и одржувајќи ја хидролипидната рамнотежа

– Нежно но длабоко чистење на скалпот и косата
– Сјајна и здрава коса
– Скалп без траги од првут

 

 

Додатни информации

Бренд

Alter Ego

Колекција

PURIFYING HAIR & SCALP THERAPY

Тип на производ

Шампон

Намена

Против првут

Тип на коса

Против првут

Пакување

300мл, 950мл

Пол

Женски, Машки

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “PURIFYING SHAMPOO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *