Попуст
, ,

REBALANCING SHAMPOO

шифра: 620

450ден1,000ден

Шампон за нормализирање на скалпот и мрсната коса

Избриши
Facebook

Опис

Шампон за нормализирање на скалпот и мрсната коса.

Овај шампон е за нормализирање и стабилизирање на скалп со претерано мрсна маса и мрсна коса. Длабоко чисти и прочистува заштитувајќи го скалпот и косата. Нејзината деликатна формула со растителни екстракти со адстригентно и смирувачко дејство и со цитурс го прават приспособлив и за чести миења.- чист и хидриран скалп
– чиста, сјајна и здрава коса

За да се добие посакуваниот резултат препорачливо е почесто миење на косата за да се намали мрсниот секрет. Нежното дејство на серијата Rebalancing дозволува длабоко чистење одржувајќи ја природната заштита на мрсната маса.

 

 

Додатни информации

Бренд

Alter Ego

Колекција

REBALANCING HAIR & SCALP THERAPY

Тип на производ

Шампон

Намена

Волумен и тенка коса, Длабинска Нега

Тип на коса

Нечиста/мрсна, Тенка

Пакување

300мл, 950мл

Пол

Женски, Машки

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “REBALANCING SHAMPOO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *