Tigi Pro Medium Round

650.00ден

Tigi pro medium round

Facebook

Додатни информации

Бренд

TigiPro

Тип

Кружна четка

Материјал

Пластика со керамика

Боја

Црна

Тип на коса

Сите типови на коса

Опрема

Четка за фенирање

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “Tigi Pro Medium Round”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *