, ,

Volume Boost Crystal Mask

1,100.00ден

Третман за волумен со екстракт од ПАМУК

Facebook

Опис

Третман за волумен кој дава целост, структура и контрола на косата. Со Spring Force Blend.

Додатни информации

Бренд

Wella

Колекција

INVIGO Volume Boost

Тип на производ

Кондиционер, Маска, Спреј за волумен

Намена

Волуменизација

Тип на коса

Слаба/кревка

Пакување

145мл

Пол

Женски

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “Volume Boost Crystal Mask”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *