, ,

VOLUME TEXTURIZER 150 ML

шифра: 2340

1,000.00ден

Хидрантен лосион кој и дава волумен на косата.

Facebook

Опис

Хидрантен лосион кој и дава волумен на косата. Ја заштитува бојата на косата. Ја обновува. Го зголемува сјајот. Anti age ефект. Хидратација.

Начин на користење : Да се нанесе на средината и на краевите на влажна коса. Не се измива. Да се избегне контакт со очите.

150ml шифра 2340

Додатни информации

Бренд

Revlon

Колекција

Be Fabulos-Revlon

Тип на производ

Лосион

Намена

Обнова, Хидратација, Заштита на боја

Тип на коса

Тенка

Пол

Женски

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “VOLUME TEXTURIZER 150 ML”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *