Одбран
, , ,

Volumetry Conditioner

850.00ден

Кондиционер за волумен и нега на тенка и слаба коса.

Facebook

Опис

Кондиционер за волумен и нега на тенка и слаба коса. Содржи хранлива формула збогатена со Intra-Cylane ™ и HydraLight, кои овозможуваат длабинска нега и хидратација на косата.

Додатни информации

Бренд

Loreal

Колекција

Serie Expert-Loreal

Тип на производ

Кондиционер

Намена

Волуменизација, Длабинска Нега

Тип на коса

Слаба/кревка, Тенка

Пакување

200мл

Пол

Женски

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “Volumetry Conditioner”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *