, ,

Volumetry Shampoo

650.00ден

Шампон за волумен.

Facebook

Опис

Шампон збогатен со салицилна киселина и HydraLight состојка, за коса полна со волумен. Особено погоден за употреба кај тенка и слаба коса.

Додатни информации

Бренд

Loreal

Колекција

Serie Expert-Loreal

Тип на производ

Шампон

Намена

Волуменизација

Тип на коса

Слаба/кревка, Тенка

Пакување

300мл

Пол

Женски

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “Volumetry Shampoo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *