, ,

Volumize Shampoo

850.00ден

Facebook

Опис

Шампон за волумен и тенка коса.

Додатни информации

Бренд

Wella

Колекција

Wella-SP

Тип на производ

Шампон

Намена

Волумен и тенка коса

Тип на коса

Тенка

Пакување

250мл

Пол

Женски, Машки

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “Volumize Shampoo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *