, , ,

WELLAPLEX No3 HAIR STABILIZER

1,250.00ден

WELLAPLEX BOND BUILDER

Facebook

Опис

Со opti pH СИСТЕМ
Реконструирајте ја врската за помоќна коса.
Единствена pH вредност за оптимално продирање на молекулите за време на осветлување и боење на косата.
Совршено осветлување и развој на бојата.
Косата е поздрава и лесна за обликување
Единствен производ препорачан за употреба со боите и осветлувачите на Wella Professionals.

Додатни информации

Бренд

Wella

Колекција

Wella Care

Тип на производ

Кондиционер, Маска

Намена

Хидратација, Длабинска Нега, Лесно расчешлување, Нега на коса

Тип на коса

Бланширана, Заплетлива, Оштетена, Сува/дехидрирана

Пакување

100мл

Пол

Женски

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “WELLAPLEX No3 HAIR STABILIZER”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *