, ,

BC Peptide Repair Sealed ends, 75 ml

шифра: 150

950.00ден

Крема за интензивна длабинска нега на косата, базирана на Cell Perfector технологија.

Facebook

Опис

BC Peptide Repair Sealed ends, 75 ml

Крема за интензивна длабинска нега на косата, базирана на Cell Perfector технологија која ги измазнува и затвора оштетените врвови, со што се штити косата од понатамошно оштетување.
Длабински ги негува врвовите на оштететната коса. Ја скротува косата, ја враќа нејзината мекост и обезбедува здрав сјај. Го спречува електризирањето.

Начин на употреба: Нанесете мала количина на врвовите. Не се измива.

Додатни информации

Бренд

Schwarzkopf

Колекција

BC Repair

Тип на производ

Крема

Намена

Длабинска Нега, Регенерација на оштетени врвови

Тип на коса

Нормална, Оштетена

Пакување

75мл

Пол

Женски

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “BC Peptide Repair Sealed ends, 75 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *