Moonlight 1012/3

4,000.00ден

Facebook

Опис

Додатни информации

Бренд

Moonlight

Опрема

Фен за коса

Технички информации

Модел: 1012/3 MOONLIGHT
Јачина: 1800W
230V 1800W 50-60Hz

Гаранциски период

6 месеци

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “Moonlight 1012/3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *