Попуст
, ,

OLAPLEX – NO. 8 Bond Intense Moisture Mask

1,800ден 1,600ден

No.8 Маска за коса

Facebook

Опис

После 4 години работа на нов производ од Ревлон, ја имаме Маската за коса Olaplex за домашна употреба.

Оваа маска за коса ви дава:
2 пати повеќе сјај*
4 пати повеќе влага*
6 пати повеќе помазна коса*
94%  повеќе квалитетна коса!**

Инфузирана со патентирана технологија за обнова на косата, OLAPLEX, високо концентрираната репаративна маска за коса која додава сјај и полна коса со интензивна влага за оштетената коса. Тоа е бестежинска текстура која го чува дејството на шампоните да трае подолго.

Воздушната пумпа е и најголемиот плус во ова пакување, лесно за употреба и дозирано да трае максимално!

Начин на употреба: Се нанесува на измиена но сеуште влажна коса. 2 пати нанесете од средината кон врвовите (ако имате подолга или погуста коса ќе ви бидат потребни повеќе од 2 распрскувања). Оставете да делува 10 мин и потоа исплакнете темелно.

* Според независна клиничка студија со употреба на инструменти
** Според тест на потрошувачи со 80 луѓе (стилисти за коса и крајни потрошувачи)

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “OLAPLEX – NO. 8 Bond Intense Moisture Mask”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *