Одбран
, ,

Nutrifier Shampoo

670.00ден

ШАМПОН ЗА НЕГА

Facebook

Опис

Шампон за природна сува коса
ПРОФЕСИОНАЛНА ФОРМУЛА збогатена со глицерол и кокосово масло во светлосната текстура ја одржува сувата коса.

Додатни информации

Бренд

Loreal

Тип на производ

Шампон

Колекција

Serie Expert-Loreal

Намена

Обнова, Нега на коса

Тип на коса

Кадрава, Сува/дехидрирана

Пакување

1000мл, 300мл

Пол

Женски

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “Nutrifier Shampoo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *