, ,

Volume spray

700.00ден

Facebook

Опис

Спреј кој дава одличен волумен на косата.

Додатни информации

Бренд

Alter Ego

Колекција

HASTY TOO

Тип на производ

Спреј за коса

Намена

Волумен и тенка коса, Заштита од топлина

Тип на коса

Тенка

Пакување

200мл

Пол

Женски, Машки

Оценки

Сеуште нема оценки за овој продукт

Биди прв да коментираш “Volume spray”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *